live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Аутизм можна лікувати препаратами від Паркінсона і Альцгеймера


фото: kommersant
При лікуванні аутизму можуть бути ефективні лікарські препарати, що вже існують

Про це повідомляє Likar.info.

50% випадків аутизму пов'язано з генетичним розладом, який називається бугристий склероз комплексу.

Група вчених Бостонської дитячої лікарні під керівництвом доктора Мустафи Шахіна в процесі нового дослідження встановила, що даний дефект виникає через порушення клітинного механізму утилізації мітохондрій, відомого як аутофагія ("саможивлення"), коли клітини перетравлюють свої зруйновані або старіючі мітохондрії, розчистивши шлях для заміни їх на здорові. 

У цьому році дослідження даного процесу було відзначено Нобелівською премією. 

Доктор Шахін зі співавторами - доктором Дарюс Ебрахімі-Факхарі і студентом-медиком Афшин Саффарі встановили, що процес аутофагії відсутній у більшості випадків аутизму. Більш ранні дослідження визначили проблеми з аутофагією при таких неврологічних захворюваннях, як хвороба Паркінсона і хвороба Альцгеймера. 

Але це перше дослідження, яке пов'язує аутизм з тим самим дефектом. Перш ніж прийти до такого висновку дослідники вивчали нейрони щура і нейрони пацієнта, що страждає на бугристий склероз комплексу.

Вчені також заявили, що два з уже існуючих лікарських засобів боротьби з цим дефектом можуть бути використані для лікування аутизму. Мова йде про відомі інгібітори MTOR - рапаміцин (інгібітор МРМ) і карбамазепін (протисудомний препарат).

новини партнерів

24 жовтня, 2017 вівторок

24 жовтня, 2017 вівторок

23 жовтня, 2017 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати