live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Найбільший у світі інвестор повертається в Україну, - ЗМІ

Один із найбільших транснаціональних банків світу - HSBC - проявляє підвищену активність на українському ринку

Про інтерес холдингу до українських банків розповіли два банкіри, представники установ з першої групи за активами, і джерело в Міністерстві фінансів, повідомляє Forbes.

Хоча офіційно банк не коментує свою діяльність в Україні, за даними Forbes цей найбільший міжнародний гравець обслуговує тут когорту видатних державних і приватних клієнтів і може відновити роботу свого представництва.

  • HSBC (Hongkong and Shanghai Banking Corporation) був заснований в кінці XIX століття в Гонконзі для супроводу торгових операцій між Європою і Китаєм. Штаб-квартира банку розташована в Лондоні.
  • Нині в структурі HSBC присутні кілька глобальних підрозділів: рітейл; обслуговуючий близько 2 млн бізнесів комерційний банкінг; глобальний банкінг для державних і міждержавних організацій; а також private banking.
  • Загальний дохід холдингу за перше півріччя 2016 року склав $29,5 млрд.
  • HSBC відкрив своє представництво в Києві в 2008 році.
  • Банк 4 рази подавав в НБУ документи для отримання попереднього дозволу. Тричі Нацбанк відмовляв. На четвертий раз дозвіл було видано, але в самому HSBC змінилося керівництво, і Україна перестала бути цікавою цій міжнародній групі.

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати