live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Найбільший у світі інвестор повертається в Україну, - ЗМІ

Один із найбільших транснаціональних банків світу - HSBC - проявляє підвищену активність на українському ринку

Про інтерес холдингу до українських банків розповіли два банкіри, представники установ з першої групи за активами, і джерело в Міністерстві фінансів, повідомляє Forbes.

Хоча офіційно банк не коментує свою діяльність в Україні, за даними Forbes цей найбільший міжнародний гравець обслуговує тут когорту видатних державних і приватних клієнтів і може відновити роботу свого представництва.

  • HSBC (Hongkong and Shanghai Banking Corporation) був заснований в кінці XIX століття в Гонконзі для супроводу торгових операцій між Європою і Китаєм. Штаб-квартира банку розташована в Лондоні.
  • Нині в структурі HSBC присутні кілька глобальних підрозділів: рітейл; обслуговуючий близько 2 млн бізнесів комерційний банкінг; глобальний банкінг для державних і міждержавних організацій; а також private banking.
  • Загальний дохід холдингу за перше півріччя 2016 року склав $29,5 млрд.
  • HSBC відкрив своє представництво в Києві в 2008 році.
  • Банк 4 рази подавав в НБУ документи для отримання попереднього дозволу. Тричі Нацбанк відмовляв. На четвертий раз дозвіл було видано, але в самому HSBC змінилося керівництво, і Україна перестала бути цікавою цій міжнародній групі.

новини партнерів

19 листопада, 2017 неділя

18 листопада, 2017 субота

19 листопада, 2017 неділя

18 листопада, 2017 субота

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати