Українська стрічка "Виграти все" про легендарного спортивного тренера виходить у прокат

Стрічка Дмитра Томашпольського "Виграти все" про видатного гандбольного тренера Ігоря Турчина виходить у широкий прокат

Про це повідомляє Держкіно.

З 17 листопада у широкий прокат виходить фільм Дмитра Томашпольського "Виграти все".

Фільм приурочено до 80-річчя з дня народження видатного українського тренера Ігоря Турчина, під керівництвом якого легендарна гандбольна команда "Спартак" здобула всі можливі перемоги у своєму виді спорту.

Гандболістки перемогли у всіх змаганнях як на державному, так і на міжнародному рівнях: 20 років поспіль вигравали чемпіонат країни і 13 разів Кубок Європи до світової першості.

Капітана команди Зінаїду Турчину визнано найкращою гандболісткою XX століття. Таким чином "Спартак" став єдиною у світі командою, що потрапила до Книги рекордів Гіннеса.

Фільм про мистецтво перемагати, яким володів Ігор Турчин, є переможцем 5-го конкурсного відбору Держкіно. Автор сценарію фільму та режисер-постановник - Дмитро Томашпольський, продюсер - Олена Дем'яненко. Виробництво здійснювала кінокомпанія ТОВ "Гагарін Медіа".