live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МЕРТ зафіксував зниження рівня тіньової економіки цьогоріч

Рівень тіньової економіки знизився до 38% від ВВП

Про це повідомляє Мінекономрозвитку.

У І півріччі 2016 року рівень тіньової економіки склав 38% від офіційного ВВП, що на 4 відсоткових пункти менше порівняно з показником відповідного періоду 2015 року.

За даними МЕРТ, детінізація є результатом закріплення відносної макроекономічної стабільності (інфляція за перше півріччя склала 4,9% проти 40,7% у відповідному періоді 2015 року; девальвація обмінного курсу гривні при цьому становила 6,5% порівняно зі зростання у 1,4 рази у січні-червні 2015 року); поліпшення бізнес-клімату внаслідок дотримання політики дерегуляції та оптимізації функціонування державного сектору економіки; поступового відновлення та формування нових міжгалузевих зв’язків в економіці та започаткування процесів детінізації на ринку праці внаслідок зниження ЄСВ.

В той же час, слід зазначити, що процес детінізації стримується нерозв’язаними досі проблемами, які негативно позначаються на показниках розвитку економіки країни в цілому. Це, зокрема продовження тенденції до скорочення обсягів кредитування корпоративного сектору, збереження низької зовнішньоекономічної кон’юнктури, введення імпортних та транзитних обмежень Російською Федерацією, тощо. 

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати