live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Росії може зникнути YouTube, - ЗМІ

Законопроект про обмеження іноземної участі в аудіовізуальних сервісах 20% може змусити YouTube піти з Росії

Про це заявляють у правовому комітеті Медіакомунікаційного союзу (МКС), який розробив поправки, повідомляє "Коммерсантъ".

Законопроект, який обмежував діяльність онлайн-кінотеатрів, 25 листопада внесений до Держдуми депутатами Андрієм Луговим і Шамсаїлом Саралієвим. За аналогією зі ЗМІ, з 1 червня 2017 року законопроект обмежує часткою 20% іноземне володіння в компаніях - організаторах аудіовізуальних сервісів з професійним контентом.

Йдеться про інтернет-ресурси, щоденна аудиторія яких у РФ за місяць становить понад 100 тис. користувачів, або понад 20 тис. користувачів в одному суб'єкті країни. Аудіовізуальні сервіси з такою відвідуваністю повинні включатися до спеціального реєстру.

Під поняття "організатор аудіовізуального сервісу" підпадає YouTube, де користувачі розміщують в тому числі контент власного виробництва.

На YouTube розміщується професійний і призначений для користувача контент, а методики з відділення одного від іншого немає, пояснює можливі причини рішення YouTube піти з Росії джерело, знайоме з розробкою законопроекту.

За його словами, зараз у власника YouTube - американської Google - в Росії є кешуючі сервери, щоб виконати вимогу, доведеться створювати додаткову інфраструктуру. В іншому випадку YouTube доведеться переходити "на закордонні майданчики, що призведе до різкого зростання валютних витрат всіх операторів зв'язку і погіршення якості послуг". На YouTube припадає понад 30% від загального споживання трафіку російськими користувачами.

Крім ризиків для YouTube законопроект обмежує конкуренцію, націлений на отримання вигоди окремими учасниками ринку.

Все по темі

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

13 липня, 2020 понеділок

12 липня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати