live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Онкологам вдалося вилікували рак простати тестостероном

Рак простати виявилося можливим вилікувати за допомогою ін'єкцій тестостерону

Про це повідомляє EurekAlert.

Це вдалося зробити групі онкологів під керівництвом професора Сема Денмеаде з Університету Джона Хопкінса. Про попередні результати вони розповіли на Симпозіумі з молекулярно-таргетной терапії раку в Мюнхені. 

Експеримент полягав в штучному підвищенні і зниженні рівня тестостерону в організмі пацієнтів. Учасники експерименту, хвороба яких зайшла так далеко, що не реагувала на традиційну терапію, отримували ін'єкції тестостерону кожні 28 днів. Одночасно вони приймали препарат, який зупиняє вироблення тестостерону самим організмом. За розрахунками вчених, різкі скачки рівня тестостерону повинні були придушувати або навіть вбивати ракові клітини.

У деяких пацієнтів пухлини зменшилися в розмірах і перебіг хвороби зупинився. У більшості з 47 учасників експерименту впав рівень простатичного специфічного антигену (ПСА) - пухлинного маркера, визначення якого в крові використовується для діагностики раку простати. Один з пацієнтів повністю вилікувався - через три місяці після початку ін'єкцій рівень ПСА в його крові впав до нуля і не піднімався через 22 курса ін'єкцій.

Розроблений метод поки що носить експериментальний характер і необхідні його подальші клінічні випробування.
 

новини партнерів

19 листопада, 2017 неділя

18 листопада, 2017 субота

19 листопада, 2017 неділя

18 листопада, 2017 субота

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати