live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Онищенко легалізував ФСБшну прослушку Порошенка, - нардеп

"Диктофон під диваном", так само як і "наручний годинник з диктофоном", - це просто схема легалізації оперативних матеріалів ФСБ

Таку думку у Facebook висловив нардеп Сергій Висоцький.

"Мені точно відомо, що після його відльоту з України у нього була зустріч з кількома людьми з Кремля. На нейтральній європейської території. Тепер зрозуміло, про що вони могли домовлятися", - заявив Висоцький.

Він зауважив, що історія з наручними годинниками і записом президента починає нагадувати "плівки Мельниченка".

"Кожна людина, яка хоч трохи уявляє собі систему безпеки АП, розуміє, що "диктофон під диваном", так само як і "наручний годинник з диктофоном", - це просто схема легалізації оперативних матеріалів ФСБ. Які можуть бути частково і підроблені, і змонтовані", - заявив Висоцький.

Він вважає, що "саме відсутність ефективної боротьба з російським впливом, в тому числі в інформаційній сфері, відсутність системної боротьби зі звільнення країни від російського економічного впливу, за допомогою якого Кремль і фінансує багато операцій по дестабілізації, в результаті і підриває безпеку і держави загалом та інституту президента зокрема".

"Медведчук, легалізований у внутрішній політиці і економіці - це і є загроза. А такі пішаки у грі Кремля, як Онищенко - тільки наслідок цієї загрози", - сказав нардеп.

  • Зазначимо, що сьогодні українські ЗМІ повідомили, що нардеп-втікач Олександр Онищенко передав США компромат на президента Петра Порошенка: записи бесід з президентом на ручний годинник з диктофоном.

 

новини партнерів

19 жовтня, 2017 четвер

18 жовтня, 2017 середа

18 жовтня, 2017 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати