live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Лутковській пообіцяли зустріч з Сущенком і Пановим

Валерія Лутковська
фото: radiosvoboda
Омбудсмен Валерія Лутковська під час перемовин з російською колегою висловила побажання щодо зустрічі з громадянами України, які перебувають у місцях несвободи в Москві

Про це повідомляє сторінка Уповноваженого Ради з прав людини у Facebook.

Лутковська домовилась із російським омбудсменом Тетяною Москальковою про сприяння в організації регулярних візитів омбудсменів з метою моніторингу дотримання прав громадян своїх країн, які перебувають у місцях несвободи на території іншої держави.

Зокрема, уповноважений з прав людини в РФ Москалькова висловила побажання зустрітися з громадянами РФ, які перебувають у місцях несвободи в місті Одеса. У свою чергу, Лутковська висловила побажання щодо зустрічі з громадянами України, які перебувають у місяцях несвободи в Москві.

"Мова йшла, зокрема, і про Євгена Панова, Романа Сущенка та інших", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що з огляду на особливості російського законодавства, здійснити такі візити до осіб, які перебувають під слідством, досить непросто, адже можливість організації таких візитів виходить за межі прямої компетенції російського омбудсмана та потребує отримання дозволу судової інстанції.

"Однак Тетяна Москалькова пообіцяла докласти всіх можливих зусиль для реалізації прохань українського омбудсмана", - повідомили у офісі Уповноваженого Ради.

 

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати