live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Неповага породжує неповагу": Виступ Меріл Стріп на "Золотому глобусі" щодо Трампа

На 74-й церемонії вручення кінопремії "Золотий глобус", яка щорічно присуджується Голлівудською асоціацією іноземної преси, одною із найяскравіших подій стала промова Меріл Стріп

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Актриса розкритикувала Дональда Трампа, нагадавши про випадок, коли президент спародіював репортера з інвалідністю. 

"Спасибі, Голлівудська асоціація іноземної преси. Я просто хочу продовжити те, що сказав Г'ю Лорі. Ви і всі, хто знаходиться зараз в цьому приміщенні, тепер належите до найбільш огудженого прошарку в американському суспільстві. Самі посудіть: Голлівуд, іноземці та преса. Але хто ми? І що взагалі таке «Голлівуд»? Це просто жменька людей з різних місць", - сказала вона.

Вона наголосила, що у Голлівуді повно іноземців. Якщо їх всіх вигнати звідси, "вам буде нічого дивитися крім футболу і змішаних єдиноборств, а це не мистецтво. Робота актора - приміряти на себе життя людей, відмінних від нас, і показувати вам, як це. В цьому році було безліч таких робіт - чуттєвих, захоплюючих. Одне з таких перевтілень приголомшило мене. Воно зачепило мене до глибини душі. Ні, не тому що воно було хорошим - в ньому не було нічого хорошого. Але воно було ефектним і зробило свою роботу. Воно змусило аудиторію, на яку воно було направлено, сміятися. Це був момент, коли людина, яка мала намір зайняти шановну посаду в нашій країні, спародіювала репортера з інвалідністю, у якого не було можливості дати відсіч. Моє серце було розбите. Я до сих пір не можу це забути, тому що це був не фільм. Це було реальне життя.

"І це інстинктивне бажання принижувати когось просочується в життя кожного, коли воно насаджується кимось могутнім, кимось, хто представляє громадську платформу. Інші починають думати, що їм теж можна це робити. Неповага породжує неповагу. Насильство породжує насильство. Коли наймогутніша людина використовує своє становище для приниження інших, страждаємо ми всі", - сказала вона.

Стріп зауважила, що преса повинна закликати владу до відповіді, викликати її на килим через кожне неподобство.

"Тому я прошу Голлівудську асоціацію іноземної преси і всіх в нашому суспільстві приєднатися до мене і підтримати журналістів. Тому що вони нам потрібні. Вони потрібні нам, щоб відстояти правду. Ще дещо. Одного разу я стояла на знімальному майданчику і скаржилася на щось. Томмі Лі Джонс тоді запитав мене: "Меріл, просто бути актором - велика честь, чи не так?". Це правда. І нам треба нагадувати один одному про честь і відповідальність емпатії. Як сказала мені моя подруга, наша дорога принцеса Лея, яка пішла, візьми своє розбите серце і втіль його в мистецтві", - сказала вона.

  • Раніше повідомлялося, що актрисі Меріл Стріп вручили премію Сесиля Б. Де Мілля за внесок в кінематограф. У своїй промові вона, не називаючи імен, розкритикувала обраного президента США Дональда Трампа за його висловлювання і погляди.

новини партнерів

19 жовтня, 2017 четвер

19 жовтня, 2017 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати