live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Радник МінАТО вважає головною причиною окупації Донбасу слабкість України

Радник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак вважає, що однією з головних причин окупації Донбасу є слабкість України

Про це радник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак заявив в ефірі Еспресо.TV.

Під час ефіру ведуча поставила йому запитання стосовно змісту проекту програми з відновлення східних регіонів України, яку затвердив Кабінет міністрів. Зокрема, вона зазначила, що у тексті документу є така цитата: "виникнення гострої кризової ситуації у східних регіонах України зумовлено низкою зовнішніх та внутрішніх причин".

Відповідаючи на запитання, Гримчак зазначив, що причини окупації Донбасу були як зовнішніми, так і внутрішніми.

"Я вважаю, що те, що відбулося у Донецьку та Луганську, це, в першу чергу, вина нашої держави. Так, вона була на той момент слабенькою, багато чого тоді робилося ззовні для цього, але це була наша внутрішня слабкість", - наголосив Гримчак.

Таким чином він зауважив, що більше такого у державі допускати не можна, втім додав, що не розуміє, у "чому тут підігравання російській пропаганді".

Тим часом така заява радника викликала обурення у соцмережах, зокрема політолог Михайло Басараб розкритикував висловлювання Гримчака на своїй сторінці у Facebook.

"Хотілося б вірити, що нормативні акти Кабміну щодо "примирення" і "реінтеграції" це всього лиш чергова імітація бурхливої діяльності та освоєння бюджетів. Що це елемент хитрої дипломатії заради затягування часу... Але можете переконатися самі, з якою установкою міністерство окупованих територій вже готує "реінтеграцію" ОРДЛО. Послухайте Юрія Гримчака, радника "тертьяковського" міністра, у вчорашньому ефірі на телеканалі "Еспресо", - наголосив Басараб, наводячи відео із зазначеним виступом Гримчака.

новини партнерів

2 квітня, 2020 четвер

2 квітня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати