live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Леді Гагу обізвали злою відьмою і звинуватили у темному ритуалі на Супербоулі

Американську співачку Леді Гагу, яка виступила на "Супербоулі", звинуватили в служінні Сатані та участі в світовій змові

Про це повідомляє The Independent. 

Засновник проекту InfoWars і прихильник теорії змови Алекс Джонс заявив, що "організатори заходу вирішили споганити Америку, зламати нашу волю і змусити нас поклонятися".

Ще до початку виступу співачки, Джонс закликав користувачів соцмереж не дивитися шоу. За його словами, виступ Леді Гаги - це темний ритуал для створення "нового світового порядку".

Деякі користувачі соцмереж підтримали прихильника теорії змови і закликали всіх протистояти "злим відьмам". "Гага - іллюминат. І це факт", - заявив один з них.

Супербоул (Super Bowl) - фінальна гра в американському футболі на звання чемпіона Національної футбольної ліги (НФЛ), її ще називають найбільш рейтинговим шоу Америки. Щороку гра збирає біля екранів телевізорів мільйони людей.

  • Американська співачка Леді Гага провела концерт в перерві фінальної гри Національної футбольної ліги (НФЛ), відомої також як Супербоул
  • Під час виступу співачки Леді Гаги сотні дронів Intel піднялися в повітря, щоб відтворити прапор США на тлі нічного неба.

 

новини партнерів

4 серпня, 2020 вівторок

4 серпня, 2020 вівторок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати