live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Ситуація з правами українців значно погіршилась через конфлікт на сході, - Amnesty International


фото: ukranews
Останнім часом ситуація з правами людини в Україні погіршується через продовження конфлікту на Донбасі, а також в результаті анексії Криму

Про це йдеться у річному звіті міжнародної правозахисної організації Amnesty International.  

У відомстві зазначають, що на Донбасі весь час продовжує порушуватися угода щодо режиму припинення вогню, при чому використовується важке озброєння.

"І українські війська, і сили проросійських сепаратистів продовжували користуватися безкарністю, незважаючи на здійснені порушення норм міжнародного гуманітарного права, включаючи такі військові злочини, як тортури", - наголошується у звіті.

Таким чином на сході України часто виникає ситуація, коли людей затримують незаконно, аби використовувати їх для обміну полоненими.

Тим часом ситуація на анексованому півострові також залишається вкрай складною, адже тамтешні журналісти не можуть працювати там відкрито, понад те, українські ЗМІ з території материкової України до Криму не можуть потрапити взагалі. 

Також "влада" Криму так і не змогла належним чином розслідувати справи щодо жодного насильницького зникнення людей, які відбувалися після анексії.

новини партнерів

4 серпня, 2020 вівторок

4 серпня, 2020 вівторок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати