.

Я сам голосно сміявся. Венесуельський лижник вперше побачив сніг за 5 год. до чемпіонату світу

Венесуельський лижник Адріан Солано, запис виступу якого на чемпіонаті світу з лижних видів спорту в фінському Лахті став інтернет-мемом, уперше побачив сніг за 5 годин до старту

Про це розповів сам спортсмен, повідомляє ТАСС.

"У Фінляндії я прибув о третій годині ранку вже в день змагань. Так що вперше на лижі я встав всього за п'ять годин до гонки. Тоді вперше і побачив сніг. Радів як хлопчик, ніби потрапив в різдвяну казку. Насамперед я зліпив сніговика і сфотографувався з ним", - сказав Солано.

Він також додав, що з гумором ставиться до того, що отримав прізвисько "найгірший лижник в світі".

"Я і сам на весь голос сміявся, коли дивився відео свого виступу. Особливо порадував момент, коли я обличчям пірнув у сніг. Та й техніка скочування зі спусків, коли я сів навпочіпки, також досить незвичайна, можна сказати, що я її запатентував", - каже венесуелець.

У Лахті Солано повинен був прибути завчасно, однак на початку лютого він був затриманий в Парижі за підозрою в контрабанді наркотиків, поліція заарештувала 22-річного спортсмена в аеропорту.

"У Париж я прилетів з 29 євро в кишені. Коли на паспортному контролі я показав запрошення на участь в чемпіонаті світу, мені ніхто не повірив, я був поміщений на п'ять днів до в'язниці прямо в аеропорту, три дні провів в очікуванні міського суду. Після слухань мені довелося покинути Францію і полетіти назад до Венесуели. Опинитися тут мені допомогли спонсори з Фінляндії, які дізналися про мою історії і вирішили допомогти зяти участь в чемпіонаті", - розповів лижник.

Знову в Європу лидник полетів через Мадрид, потім - пересадка в Амстердамі і - Фінляндія.

Тренером Солано є перший венесуельський лижник Сесар Баена. На батьківщині у нього діють чотири школи їзди на роликових лижах. Солано займається близько року.

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати