"Лестер" переміг "Севілью" та вперше вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

У повторному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів англійський "Лестер" переміг іспанську "Севілью" і вийшов до наступного раунду

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Повторний матч

"Лестер" (Англія) – "Севілья" (Іспанія) 2:0

Голи: Морган, 27; Олбрайтон, 55.

На 74-й хвилині за повтороне попередження вилучений Насрі ("Севілья").

Перший матч – 1:2

"Лестер" вийшов вперед на 27-й хвилині, коли після навісу зі штрафного, ворота з близької відстані вразив Вес Морган. Збільшив перевагу чемпіонів Англії на 55-й хвилині Марк Олбрайтон, який зіграв на підборі та увірвавшись до карного майданчика завдав влучного удару.

На 74-й хвилині "Лестер" отримав чисельну перевагу, після того, як у складі "Севільї" за повторне попередження був вилучений Самір Насрі, який штовхнув Джеймі Варді.

"Севілья" мала шанс врятуватися та перевести гру в овертайм на 80-й хвилині, коли голкіпер англійців Каспер Шмайхель збив Вітоло, а "Севілья" отримала право на пенальті. Проте Стівен Н'Зонзі не зміг реалізувати одинадцятиметровий – воротар виправив свою помилку і відбив м'яч.

"Лестер" переміг 2:0 та вперше у своїй історії вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.