live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українські вчені розробили новий метод для лікування зору

В Україні незабаром почнуть успішно лікувати кератит - запальне захворювання рогівки ока

Захворювання проявляється не тільки болями і почервонінням ока, але і супроводжується серйозними ускладненнями, які можуть призводити до погіршення зору, виразки очей, розвитку більма.

Українські вчені розробили прогресивний навіть для світової офтальмології метод лікування кератитів - з використанням кріоконсервованої амніотичної мембрани плаценти. На початку 2017 року МОЗ України дав дозвіл Інституту клітинної терапії та Інституту очних хвороб і тканинної терапії імені Філатова на спільне проведення клінічних випробувань. Українське відкриття має всі шанси стати частиною рутинної офтальмологічної практики в усьому світі.

Безпосередньо препарати для випробувань будуть виготовлятися біотехнологічною лабораторією недержавного Інституту клітинної терапії. Його фахівці досягли високих результатів в новітніх методах терапії, пов'язаних з кріоконсервуванням - створенні та використанні препаратів пуповинної крові і плаценти. І навіть діляться досвідом із зарубіжними колегами.

В галузі кріоконсервування українські вчені мають величезний досвід. У 1984 році вперше в Європі саме в Україні були заморожені клітини пуповинної крові. Нагадаємо, що повноцінний банк пуповинної крові з'явився лише в 1992 році - його відкрили в США. Тож не дивно, що наші співвітчизники і зараз роблять значні успіхи. Зокрема, міжнародне визнання отримали перший в Україні банк пуповинної крові і біотехнологічна лабораторія, які належать згаданому Інституту клітинної терапії.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

19 жовтня, 2019 субота

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати