Український боксер став чемпіоном Європи

Українець Олександр Хижняк став переможцем молодіжного чемпіонату Європи у категорії до 75 кг

Про це повідомляє Федерація боксу України.

Лідер збірної України у вазі до 75 кг Олександр Хижняк достроково гарантував собі золоту нагороду чемпіонату Європи серед чоловіків до 22 років, який проходить в Румунії. Суперник українського боксера білорус Віктор Дзяшкевіш, через травму був змушений знятися з фіналу.

Таким чином, в активі нашої команди вже гарантовано є одна золота медаль. Раніше українські боксери завоювали також три бронзові медалі, а їх володарями стали Ростислав Білостоцький (до 49 кг), Степан Грекул (до 81 кг) та Рамазан Муслимов (до 91 кг).