live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Компанія-інвестор Avellana Gold представила перші результати роботи на Закарпатті

Держгеонадра разом із Максимом Нефьодовим, заступником міністра економіки, зустрілася з керівниками компанії Avellana Gold, що займається реалізацією проекту з розвитку Мужіївського родовища поліметалів у Закарпатській області

За словами експертів, це абсолютно новий з технічного боку проект для України за останні 20 років.

Під час зустрічі Avellana Gold представила перші результати діяльності щодо поліпшення екологічної ситуації, а також обговорила подальші плани.

"Для потенційних інвесторів Україна дуже цікава. Але, на жаль, реальних геологічних проектів, що фінансуються за рахунок іноземного капіталу у нас обмаль. Один з них – це проект за участі Avellana Gold на Закарпатті – Мужіївське родовище поліметалів", – розповідає керівник Держгеонадр Микола Бояркін.

Як повідомила Avellana Gold, упродовж 2017 року компанія розпочне утилізацію відходів на поверхні, проведе рекультивацію земельних ділянок та їхнє озеленення. За словами керівника українського представництва компанії Миколи Гожика, вже встановлені фільтри з природних мінералів для нейтралізації кислих вод і контролю наявності в них важких елементів.

"Це дуже складний в усіх сенсах проект – технологічному та фінансовому. Але цей проект реальний. І я готовий реалізувати його якнайшвидше. Для нас вкрай важливо, що місцеве населення його підтримує. На родовищі ми будемо використовувати лише ті інноваційні технології, що безпечні для довкілля. Окрім цього, цей проект передбачає створення 500 робочих місць з перспективою на 20-40 років", - наголосив генеральний директор Avellana Gold Брайян Севідж.

новини партнерів

18 січня, 2019 п'ятниця

17 січня, 2019 четвер

18 січня, 2019 п'ятниця

17 січня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати