Як заощадити гроші на дрібницях (Новини компанії)

Кожен із нас, в силу своїх можливостей і умінь, заробляє ту чи іншу грошову суму. На жаль, ми часто потрапляємо в ситуації, коли наші гроші немов випаровуються з гаманця. І, звичайно ж, їх особливо не вистачає, якщо виникає необхідність у придбанні будь-якої дуже важливої і потрібної нам речі

Але є кілька секретів, які дозволяють зберегти фінансові ресурси і значно зменшити щомісячні витрати. Ця стаття буде про те, як заощадити гроші на дрібницях.

Плануйте свої покупки. Ви, напевно, не раз опинялися в ситуації, коли зайшовши в магазин за хлібом або молоком, ви вийшли з цілим пакетом різних продуктів, які спочатку і не збиралися купувати. Це називається «ефект супермаркету», який дуже успішно працює на руку власникам таких торгових підприємств. Тому, щоб заощадити кошти, потрібно просто ретельно планувати свої покупки і приходити в магазин зі списком. Позначивши точний перелік того, що вам необхідно, ви не будете витрачати гроші на зайву дрібницю.

Завжди приходьте в магазин зі своєю сумкою або пакетом. Багато хто з нас кожного разу купує новий пакет при здійсненні покупок в магазині. Звичайно, пакет - це дрібниця, яка коштує не дуже дорого. Але уявіть, що ви витрачаєте ці гроші кожного разу, коли купуєте щось в супермаркеті, наприклад, по кілька разів на тиждень. І скільки ж це виходить на місяць?

А тепер давайте помножимо цю суму на дванадцять і порахуємо, скільки на непотрібні пакети ми витрачаємо в рік. Але ж ці гроші можна зберегти, якщо просто мати з собою окремий пакет або сумку для покупок і брати її з собою в магазин. Цим ви дбаєте і про навколишнє середовище, адже пакети із синтетичних матеріалів не розкладаються природним чином.

Купуйте оптом або в великих упаковках. Наприклад, однин великий п'ятикілограмовий пакет борошна купувати набагато вигідніше, аніж п'ять того ж бренду, але по одному кілограму. Тому, якщо ви полюбляєте готувати домашню випічку, то набагато вигідніше купувати борошно великими пачками. Це стосується і всіх інших продуктів харчування, а також побутової хімії.

Вибирайте тільки якісні, нехай і дорогі речі, які будуть довго вам служити. Існує чудова англійська приказка: «Невже ми настільки багаті, щоб купувати дешеві речі?». І дійсно, адже одна хороша і дорога німецька пральна машина запросто може прослужити вам 10-15 років, в той час як дешева китайська не пропрацює і половину цього терміну. Таким чином, ви заплатите за кілька дешевих машин набагато більше, ніж за одну дорогу.

Намагайтеся не купувати нічого в кредит. Якщо мова йде не про повністю безвідсоткову розстрочку, то купувати в кредит в більшості випадків дуже невигідно. У цьому випадку рівень переплати може становити від 10% до 50% в залежності від особливостей конкретного банку і його кредитної програми. Якщо є можливість, то краще просто накопичити ці кошти і не переплачувати на банківських відсотках.

Правильно вибирайте банки і платіжні системи. Сьогодні практично всі ми користуємося послугами різних електронних платіжних систем. При цьому важливо вміти правильно їх використовувати, а також уважно дивитися на умови роботи веб-сайтів. Адже розміри комісії за проведення платежу у них можуть відрізнятися. Наприклад, у найбільшого оператора карткових ігор, при поповненні рахунку через Webmoney, комісія буде складати 0,8%, а при оплаті через Skrill - 0%. У підсумку виходить істотна економія.

Відмовтеся від шкідливих звичок. Такі звички забирають не тільки ваше здоров'я, але й істотно спустошують гаманець. Наприклад, якщо ви курите, то постарайтеся підрахувати, скільки грошей ви заощадите, якщо повністю відмовитеся від сигарет на один тиждень, місяць або цілий рік.

Вражає, правда? Багато людей витрачають дуже багато коштів на алкоголь і тютюн, але ці гроші можна витратити іншим способом, наприклад, купивши замість сигарет свіжовижатий сік або ж просто зробивши приємний подарунок дорогій вам людині.