live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві презентують книжковий технотрилер генерала НАТО "Війна з Росією"

Презентація відбудеться 18 травня о 16:00 в рамках щорічного міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» за участі літературного агента Річарда Ширреффа, автора ідеї та редактора трилеру про ймовірний сценарій Третьої світової війни – Роджера Філда

Організатори події  — видавництво «КМ-Букс» — повідомили, що генерал НАТО та автор трилеру Річард Ширрефф не зможе відвідати Україну з особистих причин.

Автор книги — досвідчений британський генерал, який протягом семи років займав вищі командні посади в НАТО. Він не без підстав може стверджувати, що російський президент швидше за все не зупиниться на анексії Криму та війні на Сході України, а піде далі, зокрема у країни Балтії. Саме на цьому побудовано сюжет. Недооцінивши ризики і припустившись низки політичних промахів, НАТО і Захід наражаються на катастрофічну війну з Росією.

«Книга допоможе розвіяти поширений серед українців міф про те, що Захід намагається домовитися з Росією, не враховуючи їхніх інтересів. А високопосадовцям, які приймають доленосні для країни рішення, вона допоможе зрозуміти, до чого слід бути готовими у відносинах з Росією. Річард Ширрефф змоделював потенційне військове зіткнення країн Північноатлантичного альянсу з Російською Федерацією, описавши це у книзі, яка вийшла друком у світі минулого року»,  — розповів видавець Ярослав Маринович.

Загалом у книзі кілька сюжетних ліній і місць, де відбуваються події 2017 року. Це і Україна з кількома загарбаними територіями, і Латвія, на яку здійснено військовий напад. Також описується, як президент Росії розробляє завойовницькі плани зі своїми підлеглими, і штаб-квартира НАТО в Брюселі, де високопосадовці вирішують, як діяти далі, аби уникнути ядерної війни з Кремлем.

Роджер Філд

Біографічна справка:

Роджер Філд 9 років присвятив військовій кар’єрі, пройшов танкову війну на Фолклендських островах, вивчав юридичну справу, завдяки чому його вважають найкращим спеціалістом з юридичних консультацій для найвідоміших видавництв, агентів та авторів.

Одна з ключових посад, яку обіймав Роджер – це директор з правових питань найбільшого в світі британського видавництва книг The Random House Group. Також, Роджер заснував своє літературне агентство – Roger Field Agency – яке друкує низку книжок військових письменників. Є автором численних статей для британських ЗМІ, та працює над власними мемуарами про  Фолклендську війну.

Все по темі

новини партнерів

22 листопада, 2017 середа

22 листопада, 2017 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати