live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Києві відкрилась виставка з нагоди ювілею Портникова

Сьогодні о 13:00 у приміщенні столичної Галереї ДУКАТ за адресою вул. Рейтарська, 8б, урочисто відкрилася експозиція, присвячена 50-річчю з дня народження та 35-річчю професійної діяльності визначного журналіста Віталія Портникова

У відкритті експозиції взяли участь, серед інших, міністри, керівники центральних органів виконавчої влади, народні депутати України, іноземні дипломати.

Ювілейний цикл подій, присвячений 50-річчю з дня народження та 35-річчю професійної діяльності Віталія Портникова, крім експозиції публікацій, включає також Ювілейні зустрічі з Віталієм Портниковим - Народження сучасної нації та Загибель старої журналістики, які пройдуть у приміщенні Галерея ДУКАТ.

На думку самого ювіляра, «Ювілей для людини - спроба підбити певні підсумки і подумати про найголовніше. В моїй професійній діяльності було чимало важливого та цікавого. Однак найважливіше для людини - це час, колі здійснюється мрія. Ось чому я зупинився на періоді становлення української державності. Для мене публікації періоду проголошення незалежності України є найдорожчими. Моє становлення у професії, на щастя, співпало у часі із здійсненням моєї найбільшої мрії - відновленням Української держави і загибеллю її головного ворога - Радянського Союзу, зловісної «імперії зла». Саме тому для ювілейної експозиції я обрав декілька текстів того незабутнього часу».

З послом Сполучених Штатів Марі Йованович

З народним депутатом України Миколою Княжицьким

З послами США та Канади Марією Йованович та Романом Ващуком

З очільником МВС Арсеном Аваковим

null

З Генпрокурором Юрієм Луценком

 

 

новини партнерів

23 вересня, 2020 середа

23 вересня, 2020 середа

22 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати