Стало відомо, скільки українців користуються забороненими "Вконтакте", "Одноклассники" та "Яндекс". Інфографіка

Скільки громадян України користуються забороненими сайтами "Вконтакте" та "Одноклассники" й інтернет-порталом "Яндекс"

Про це йдеться в матеріалі Еспресо.TV "Мільйони адептів. Наскільки в Україні люблять ВКонтакте, Яндекс та Одноклассники".

Наприклад, соціальна мережа ВКонтакте займає друге місце серед найвідвідуваніших сайтів в Україні. Тільки за квітень на сайт соцмережі українці заходили 420,8 мільйонів разів.

Одноклассники (www.ok.ru) займають четверте місце - 189 мільйонів відвідувань в квітні. На пошту Mail.ru, яка в рейтингу на 7 місці, українці в квітні заходили 192 млн разів.

Російський пошуковик Яндекс взагалі в топі ураїнських сайтів двічі. Сайт з українським доменом yandex.ua посідає 5 місце з 206 млн відвідувань з України на місяць. Той самий пошуковик, але вже на російському домені yandex.ru на 11 місці. На нього українці заходили 57 млн разів.

Крім основних продуктів всіх компаній, під санкцій потрапили їхні додаткові сервіси. Наприклад, на пошту "Яндексу" українці заходили 27,6 млн разів. А агрегатор новин "Яндекс.Новини" (news.yandex.ua) відвідали 24,7 млн разів з України. За допомогою цього сервісу багато українських ЗМІ отримують трафік (відвідування, - ред) на свої сайти. 

Ще один ресурс, який належить "Яндекс" - найбільша база інформації про фільми російською мовою "Кинопоиск". Його у квітні відвідали 14,8 млн разів з України.

null

Щодо холдингу Mail.ru, то в Україні популярними були його сервіс питань-відповідей "Ответы.Mail.ru" (23,8 млн візитів на місяць) та новинний агрегатор типу "Яндекс.Новин" - "Новости.Mail.ru" з 23 млн відвідувань з України. Зазначимо, що соціальна мережа "Одноклассники" теж входить в холдинг Mail.ru.

Сервіси "Яндекса" взагалі популярні в нашій країни. Виходячи з даних Similar Web сервіси Яндекс входять в топ-50 найбільш скачуваних додатків серед українців.

Також є чітка статистика того, скільки саме українців користуються сервісами, які потрапили під санкції.

За даними прес-служби Mail.ru, 25 млн жителів України користувалися їхніми сервісами. У "ВКонтакте" кажуть, що їхню соцмережу відвідують 16 млн українців щомісяця. А щомісячна аудиторія соцмережі "Одноклассники" в Україні налічує 9,5 млн людей.

Холдинг "Яндекс" майже в реальному часі веде статистику відвідуваності всіх своїх сервісів, в тому числі і в Україні. Загалом портал "Яндекс" відвідало 10,84 млн українців. Пошуковиком користуються 8,38 млн. Поштою від "Яндекс" - 1,36 млн.

А читає новини з сервісу "Яндекс.Новости" щомісяця 2,46 млн українців. Інші популярні серед українців сервіси росіян - "Яндекс.Карты" (1,83 млн людей), "Яндекс.Музыка" (1,07 млн) та "Яндекс.Видео" (3,63 млн людей).

Відповідно до останніх досліжень компанії Factum Group, всього в Україні користуються інтернетом 21,6 млн користувачів.

Тобто 74% українців щомісяця користуються соцмережею "ВКонтакте", понад 50% українців користуються сервісами "Яндексу" та 44% заходять на "Одноклассники".

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати