На Донеччині п'ятеро школярів отруїлися, облизавши мідний купорос
У середу, 17 травня, в Краматорську Донецької області отруїлися п'ятеро школярів
Про це повідомили в прокуратурі Донеччини.
Інцидент стався вранці близько 10:00. Школярів із гострими шлунковими болями доправили "швидкою" до міської лікарні №3 м. Краматорська.
Встановлено, що один із учнів 6-го класу приніс на урок кристали мідного купоросу із набору для експериментів, який легально продається в дитячих магазинах. Четверо однокласників облизали кристали, а п’ятий проковтнув речовину.
Наразі після проведення необхідних лікарських заходів стан постраждалих хлопчиків оцінюють як задовільний.
- Актуальне
- Важливе