live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Антиросійські санкції: Держказначейство почало спекулювати на "російському міфі" однієї компанії

Оператор держлотерей "М.С.Л." каже, що голова Держказначейства Тетяна Слюз спекулює на антиросійських санкціях, поставивши компанію в один ряд із російськими

Про це повідомляє прес-служба "М.С.Л."

В компанії кажуть що Слюз на зустрічі колегії Держказначейства некоректно згадала "М.С.Л.".

"Тетяна Слюз звернула увагу усіх учасників на Указ Президента №133/2017 від 15 травня 2017 року Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів  (санкцій)». Зокрема, Голова Казначейства акцентувала увагу присутніх на забороні використання програм компанії-постачальника ERP-систем ТОВ  «1С», ТОВ «Корпорація «Парус» та операторів державних лотерей "М.С.Л." та ПрАТ "Патріот", - цитує Слюз прес-служба Кабміну.

Оператор держлотерей звертає увагу глави Держказначейства на те, що згадування української компанії М.С.Л. в переліку російських, схоже на вибірковий підхід.

"Ніби навмисно суспільству вказують, що цей оператор лотерей "найбільше зло". У санкційному списку президента 468 компаній, з яких більше 80 IT-компаній. І чомусь в переліку Тетяни Слюз поруч з двома російськими IT-сервісами опинився український оператор державних лотерей М.С.Л", - йдеться в повідомленні.

  • Нагадаємо, компанія "М.С.Л." потрапила в антиросійський санкційний список України у вересні 2015 року.
  • В компанії кажуть, що російський міф "М.С.Л." побудований на неправдивій інформації, ніби серед власників компанії є "Альфа-групп", яка належить російському олігарху Михайлу Фрідману. Єдині фінансові відносини М.С.Л. та "Альфа-групп" - це звичайний кредит від "Альфа-банк".
  • У структурі власників "М.С.Л." є тільки громадяни Кіпру та України, до яких санкції президента не застосовуються.
  • Всього на українському ринку лотерей працює 3 компанії  – УНЛ (Українська національна лотерея), "Патріот" та М.С.Л. Дві останні компанії потрапили в санкційний список. 
  • УНЛ на сьогодні є монополістом на ринку, тому що проти нього єдиного досі не введені санкції, навіть незважаючи на визнання ним співпраці з фірмами, які СБУ звинувачує в підтримці терористів.

новини партнерів

1 квітня, 2020 середа

31 березня, 2020 вівторок

1 квітня, 2020 середа

31 березня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати