live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд зупинив призначення Кирилюка на посаду тимчасового голови Держгеонадр України

Сьогодні, 19 травня, Окружний адміністративний суд міста Києва зупинив дію розпорядження Кабінету Міністрів "Про тимчасове покладання виконання обов’язків голови Державної служби геології та надр України на Кирилюка О. В."

Відповідне клопотання було спрямоване громадською організацією «Геологія України», повідомляє прес-служба організації.

Суд зупинив дію розпорядження Кабінету Міністрів України про тимчасове покладення виконання обов’язків голови Державної служби геології та надр України на Олега Кирилюка та дію розпорядження про призначення Кирилюка заступником голови Служби.

А також зупинив рішення Кабміну про призначення Миколи Фощія на посаду першого заступника голови Держгенадр. Крім того, суд зупинив дію рішення про зняття статусу т.в.о. з попереднього керівника Держгеонадр Миколи Бояркіна.  

Нагадаємо, вчора, за чотири дні до проведення конкурсу, Кабмін призначив т.в.о Державної служби геології та надр України «регіонала» Олега Кирилюка, а першим заступником голови Служби – чиновника з кримінальним минулим Миколу Фощія.

При цьому уряд грубо порушив закон України, адже раніше суди скасували рішення про обрання першого заступника і заступника голови Держгеонадр – Фощія та Кирилюка. Суд визнав, що під час тестування кандидатів на посади конкурсною комісією було допущено низку порушень. Але це рішення суду Кабмін не взяв до уваги.

23 травня має відбутися офіційний конкурс на посаду голови Держгеонадр України.  

Все по темі

новини партнерів

18 листопада, 2017 субота

17 листопада, 2017 п'ятниця

18 листопада, 2017 субота

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати