live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні зафіксували рекорд на найбільшу кількість рекордсменів

20 травня у київському Національному ботанічному саду ім. М. Гришка зафіксували рекорд на найбільшу кількість рекордсменів, які вперше зустрілися в одному місці

Про це повідомляє прес-служба М.С.Л.

Більше 20 українців представляли на заході персональні та корпоративні рекорди. Серед них були й такі знаменитості, як:

-  львівський богатир Олег Скавиш, відомий своїми численними рекордами з пересування надважких вантажів зубами (трамвайних вагонів, теплоходів, тощо);

-  піаніст Джонсон Антоніо Бразильєро – 12-річний киянин, що став наймолодшим українцем, який сольно виступив у славетному залі Карнегі-Хол (Нью-Йорк, США);

-  одесит Євген Калінін, який відтворив епічний шпагат зірки голлівудських бойовиків Жана-Клода Ван Дамма та виконав цю вправу з упором ніг на два автомобіля, що рухалися синхронно;

-  «доктор звук» Юрій Коваленко – професійний актор-імітатор, в арсеналі якого понад 300 голосів, майже 150 звуків і 20 мов. Його голосом говорять герої відомих фільмів, серіалів та мультфільмів, серед яких один з найулюбленіших - «Сімпсони».

Нагадаємо, що 9 жовтня 2016 року Національний реєстр рекордів України (НРР) вперше офіційно зафіксував найбільшу кількість мільйонерів, які з’явились в країні завдяки українській державній лотереї.

Подія відбулась у прямому ефірі тиражу №896 найпопулярнішої в Україні лотереї «Лото-Забава». Експерт НРР, Віталій Зорін, засвідчив офіційну кількість гравців, які виграли в «Лото-Забава» грошові призи у розмірі від 1 мільйону гривень і більше, станом на 9 жовтня 2016. Зараз лічильник «Лото-Забава» зафіксував вже 264 мільйонера.

«Лото-Забава» - найдосвідченіша українська лотерея, яка за 17 років принесла українцям понад 2 мільярди гривень призових, понад 200 мільйонів виграшних білетів та найбільшу кількість мільйонерів серед усіх українських лотерей, що підтверджено Національним реєстром рекордів України.

  • Нагадаємо, всього на українському ринку державних лотерей працює 3 компанії – УНЛ (Українська національна лотерея), "Патріот" та М.С.Л. (Молодьспортлото). З вересня 2015 року М.С.Л. та "Патріот" потрапили в санкційний список компаній в Україні. 
  • Головний аргумент, який використало СБУ, щоб занести М.С.Л. в список санкційних компаній – лист 5-річної давності власника компанії Георгія Ложенка. В 2012 році М.С.Л. запропонували Мінфіну залучити гроші від лотерей на фінансування Євро-2012. Тодішній уряд попросив довести, що у компанії є впливовий фінансовий партнер. М.С.Л. надіслала листа в якому вказало, що партнером з реалізації проекту може виступити «Альфа-банк». Сам банк і тоді, і зараз не був у структурі власності компанії.
  • В ЗМІ згадується, що компанії "Альфа-групп", яка належить російському олігарху Михайлу Фрідману, належить М.С.Л. Насправді, єдині фінансові відносини М.С.Л. та "Альфа-групп" - це звичайний кредит від "Альфа-банк". У структурі власників "М.С.Л." є тільки громадяни Кіпру та України, до яких санкції президента не застосовуються.
  • Більше року М.С.Л. намагається відстояти свої права у Вищому адміністративному суді України. Після численних перенесень судових засідань ніякого рішення не оголошено. А СБУ навіть відмовилось від своїх претензій до М.С.Л.
  • Компанія УНЛ на сьогодні залишилась монополістом на ринку. Проти неї єдиної досі не ввели санкції, навіть не зважаючи на визнання співпраці з фірмами, які СБУ звинувачує в підтримці терористів. 

новини партнерів

2 червня, 2020 вівторок

1 червня, 2020 понеділок

2 червня, 2020 вівторок

1 червня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати