МЮ переміг "Аякс" у фіналі Ліги Європи

Англійський "Манчестер Юнайтед" виграв у голландського "Аяксу" у фіналі Ліги Європи

Ліга Європи. Фінал

"Аякс" (Голландія) – "Манчестер Юнайтед" (Англія) 0:2

Голи: Погба, 18; Мхітарян, 48.

"Аякс": Онана, Велтман, Санчес, де Лігт, Рідевальд (де Йонг, 81), Классен, Юнес, Дольберг (Нерес, 62), Шоне (ван де Бек, 70), Траоре, Зієш.

"Манчестер Юнайтед": Ромеро, Смоллінг, Блінд, Дарміан, Феллаїні, Еррера, Погба, Мата (Руні, 90), Валенсія, Мхітарян (Лінгард, 74), Рашфорд (Марсіаль, 84).

Попередження: Велтман, 58; Юнес, 64; Рідевальд, 78 - Мхітарян, 31; Феллаїні, 51; Мата, 78.

Рефері: Дамір Скоміна (Словенія).

У фінальному матчі Ліги Європи у Стокгольмі рахунок було відкрито на 18-й хвилині. Хавбек "Манчестер Юнайтед" Поль Погба наважився на удар з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у захисника "Аяксу" Давінсона Санчеса, і рикошетом влетів у сітку, повз дезорієнтованого голкіпера Андре Онана.

Автором другого голу, одразу після перерви, став екс-півзахисник "Шахтаря" Генріх Мхітарян. Вірменин вразив ворота у падінні, після розіграшу кутового та скидки головою від Кріса Смоллінга.

"Манчестер Юнайтед" переміг з рахунком 2:0 та став переможцем Ліги Європи-2016/17.