live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Греко-католицька церква виступила проти легалізації азартних ігор, які може дозволити Мінфін

Греко-католицька церква виступає проти легалізації азартних ігор в Україні, які Міністерство фінансів "випадково" може легалізувати

Про це в коментарі УНН зазначив священнослужитель Української греко-католицької церкви Андрій Нагірняк.

"Для церкви будь-які азартні ігри є тим, що є певною пристрастю, тим, що використовує певні слабкості людини, щоб нажитися на цьому і отримати досить нечесну прибуток. Як правило, люди, які починають грати в азартні ігри, з часом потрапляють в залежність. Це призводить до руйнування сімей і, нарешті, часто призводить до самогубства. Гра можлива, але коли це азартна гра, гра на гроші, то рано чи пізно вона закінчується чимось поганим. Тому греко-католицька церква не прихильно ставиться як до самого факту існування азартних ігор, так і до їх легалізації очевидно", - сказав він.

Зазначимо, Міністерство фінансів України розробило умови отримання ліцензій для лотерейного бізнесу. Як пише газета "Дзеркало тижня", проект ліцензування лотерейного ринку від Мінфіну може легалізувати гральний бізнес, який заборонений в Україні з 2009 року.

У проекті ліцензійних умов немає чіткого розмежування між лотереєю Тото і букмекерством. А останнє віднесено до азартних ігор і заборонено в Україні.

За словами експерта з лотерейної тематики Зоряни Топорецької чиновники Мінфіну пропонують дозволити гральні зали з терміналами ЛТС (лотерейні термінали самообслуговування). При цьому відомство Данилюка не вимагає сертифікації програмного забезпечення.

Нардеп від БПП Павло Кишкар теж заявив, що без сертифікованих програм, термінал ЛТС легко перетворити в "однорукого бандита". "Якщо ми повертаємо ЛТС - вони будуть на кожному кроці. Інструменти по визначенню відсотка виграшів і програшів можна накручувати, як хочеш, оскільки, в ліцензійних умовах немає системи контролю та моніторингу", - заявив народний депутат Павло Кишкар.

  • Нагадаємо, всього на українському ринку державних лотерей працює 3 компанії - УНЛ (Українська національна лотерея), "Патріот" і М.С.Л. (Молодьспортлото). З вересня 2015 М.С.Л. і «Патріот» потрапили до списку санкцій компаній в Україні.
  • Головний аргумент, який використовувало СБУ, щоб занести М.С.Л. в санкційний список - лист 5-річної давності власника компанії Георгія Ложенка. У 2012 році М.С.Л. запропонувала Мінфіну проект фінансування Євро-2012, в якому партнером вказало «Альфа-банк».
  • Сам банк і тоді, і зараз не був в структурі власності компанії. Єдині фінансові відносини М.С.Л. і «Альфа-Банк» - це звичайний кредит. Пізніше СБУ відмовилася від своїх претензій до М.С.Л, але компанія залишилася в списку санкцій.
  • Компанія УНЛ сьогодні залишилася монополістом на ринку. Тільки проти неї не ввели санкції, незважаючи на визнання нею співпраці з фірмами, які СБУ звинувачує в підтримці терористів.

новини партнерів

4 червня, 2020 четвер

3 червня, 2020 середа

4 червня, 2020 четвер

3 червня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати