live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ДФС пояснила обмеження ввезення товарів

Обмеження митницями ввезення товарів відомих брендів, придбаних в іноземних інтернет-магазинах, відбувається тільки на вимогу правовласників або їх представників

Про це повідомляє прес-служба ДФС.

"Такі обмеження застосовуються тільки у разі, якщо контрафактна продукція, або якщо її походження не вдалося встановити", - пояснив директор Департаменту організації митного контролю ГФС Олексій Василенко.

Він наголосив, що у відповідності з Митним Кодексом, всі надходження проходять обов'язкову перевірку, а правовласнику надається можливість визначити, чи є даний товар оригінальним.

"У разі встановлення контрафактності товар не потрапляє на митну територію України. Зате, при відсутності порушень прав інтелектуальної власності правовласник передає митниці можливості відновлення митного оформлення такого товару", - додав він.

За його словами, у більшості випадків саме так все і відбувається, і покупці отримують свій товар. Така ж процедура застосовується в Україні давно. З одного боку, вона захищає права споживачів на отримання якісного оригінального товару, з іншої сторони захищаються авторські права виробника. Він також спростував інформацію про те, що митницям дано вказівку забороняти фізичним особам ввезення в Україну товарів, права на торгові марки яких заявлені у митному реєстрі.

 

Все по темі

новини партнерів

9 квітня, 2020 четвер

9 квітня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати