live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До 2020 року усі міста і села ЄС вкриє безкоштовний інтернет

На установку безкоштовних бездротових точок доступу до інтернету в 6-8 тисячах європейських населених пунктах ЄС виділить $ 134 млн

Про це йдеться на офіційному сайті Європейського Союзу

В межах програми WiFi4EU керівництво ЄС виділить країнам-учасницям союзу гранти на загальну суму $134 млн для установки безкоштовних точок Wi-Fi-доступу в громадських місцях.

Як заявляв голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер ще під час першого розгляду ініціативи в минулому році, кампанія спрямована на те, щоб "забезпечити кожне село і кожне місто в Європі безкоштовним бездротовим доступом в інтернет".

Місцеві ради, які за цією програмою захочуть встановити у себе такі точки доступу, мають спершу подати до Єврокомісії заяви, після чого уряд ЄС розподілить серед них гранти у вигляді ваучерів на покупку інтернет-обладнання. У програмі зможуть брати участь від 6 до 8 тисяч європейських міст і поселень.

  • WiFi4EU забезпечить безкоштовний Wi-Fi в муніципальних будівлях, міських парках та інших центрах суспільного життя.
  • ЄС профінансує установку локальних точок бездротового доступу, а організації на місцях, де вони будуть встановлені, забезпечать їх обслуговування.
  • Ініціатива покликана розвитку місцевих цифрових послуг, таких як електронний уряд, і збільшить попит громадян на використання онлайн-сервісів.

 

 

новини партнерів

8 грудня, 2019 неділя

8 грудня, 2019 неділя

7 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати