Збірна України зганьбилася у матчі з Мальтою. Відео голу

Збірна України з футболу у товариському матчі проти аутсайдерів з Мальти програла з рахунком 0:1

Товариський матч. Грац (Австрія).

Україна – Мальта 0:1

Гол: З. Мускат, 14.

Україна: П'ятов, Коваленко (Шепелєв, 46), Малиновський (Бесєдін, 46), Сидорчук (Циганков, 46), Селезньов (Ордець, 46), Морозюк (Кривцов, 46), Ярмоленко (Соболь, 46), Степаненко (Малишев, 46), Кучер (Коноплянка, 46 ), Ракицький (Шахов, 46), Матвієнко (Бутко, 46).

Мальта: Хогг (Бонелло, 46), А.Мускат (Беерман, 90 + 2), Пізані, З.Мускат (Д.Камільері, 46), Еффіонг (Міфсуд, 70), Файлла (Зерафа, 57), Шембрі (Гамбіно, 61), Крістенсен ( Р.Камільері, 67), Фенек (Бецціна, 82), Аджус, Борг.

Попередження: Кучер 45 + 2 - З.Мускат 45.

Збірна України пропустила від команди, яка займає у рейтингу ФІФА 182-е місце, на 14-й хвилині. Після подачі кутового захисники припустилися грубої помилки і дозволили Заку Мускату впритул у падінні головою розстріляти ворота Андрія П’ятова.

Команді Андрія Шевченка відверто не вдавалася комбінаційна гра і у перерві головний тренер українців зробив 10 замін. Проте й перестановки майже нічого не змінили на полі.