live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Народний фронт" вимагає ввести візи з Росією задля безпеки держави


фото: 4esnok.by
Україні необхідно запровадити візовий режим з Росією для підтримки національної безпеки держави

Про це під час погоджувальної ради заявив очільник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак, повідомляє Еспресо.TV.

Він нагадав, що минулого тижня представники парламенту разом з журналістами їздили до Харківської області, де ознайомилися з інженерно-технологічним облаштуванням кордону з Росією.

За його словами, "Народний фронт" вважає, що це облаштування кордону треба продовжувати, а уряд має профінансувати цю програму. 

"Ми вимагаємо спрямувати на облаштування кордону 500 млн грн з числа коштів, повернутих за судовим рішенням про спецконфіскацію грошей, вкрадених режимом Януковича", - наголосив Бурбак.

Він зауважив, що подібні заходи з облаштування східного кордону почали сусідні країни з НАТО та Балтійські держави. При цьому зараз Росія прискореними темпами облаштовує оборонні споруди зі свого боку кордону.

"Народний фронт" переконаний, що серед факторів національної безпеки є також введення візового режиму з Росією.... Аргументи про те, що РФ запровадить візи для громадян України - це примітивна маніпуляція. Вже зараз всі іноземці, які отримали дозвіл на проживання чи довгострокове право роботи там, для виїзду повинні отримати виїздні візи", - пояснив Бурбак.    

новини партнерів

20 листопада, 2017 понеділок

20 листопада, 2017 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати