live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вісім членів ради громадського контролю при НАБУ подали підроблені документи, - журналіст

Вперше рада громадського контролю при НАБУ була сформована на один рік у 2015 році у складі п’ятнадцяти осіб, із них восьмеро потрапили за підробленими документами, зокрема Віталій Шабунін та Олексій Гриценко

Про це сказав журналіст Володимир Бойко у ефірі програми "HARD з Влащенко" (в ефірі о 19:10 – 19:50) на телеканалі ZIK.

Треба відрізняти саме раду громадського контролю при НАБУ від інших громадських рад, тому що коли розроблявся закон про Національне антикорупційне бюро України, то в статті 31 було прописано повноваження цієї громадської ради. З одного боку це орган, який обирається шляхом Інтернет-голосування, а з іншого він напряму впливає на кадрову політику, зокрема делегує двох своїх представників у дисциплінарну комісію НАБУ.

"І коли я зацікавився питанням діяльності цієї ради і став перевіряти, що ж за люди туди ввійшли, то з’ясувалося, що вперше рада була сформована на один рік у 2015 році у складі 15 осіб, із них 8 потрапили за підробленими документами", – прокоментував Володимир Бойко.

До списку людей, які подали неправдиву інформацію потрапили Віталій Шабунін та Олексій Гриценко, син Анатолія Гриценка.

"Шабунін забув вказати інформацію про ділянку землі, яка є у його власності та те, що здає в оренду квартиру і отримує з цього доходи. Цілком можливо, що він забув їх внести у декларацію, але положенням про раду затвердженим Президентом України передбачено, що за такі дії людей повинні виключати з неї. А Олексій Гриценко будучи депутатом Київради підробив документи для того, щоб бути обраним у цю раду, а після Шабуніна, навіть впродовж року ще її очолював. Але відповідно до закону про НАБУ забороняється бути членом ради громадського контролю при НАБУ особам, які виконують повноваження представника держави або органу місцевого самоврядування", – додав Бойко. 

новини партнерів

21 вересня, 2020 понеділок

21 вересня, 2020 понеділок

20 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати