live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

П'ятеро хлопців 35 років роблять одне й те саме фото


фото: John Wardlaw
Ось уже 35 років поспіль п'ятеро друзів зустрічаються раз на п'ять років, щоб сфотографуватися в тих самих позах

Герої вірусного фото не планували перетворитись на світових зірок. Вони просто збиралися раз на п'ять років у будиночку біля озера Капо в Санта-Барбарі та робили "сімейне" фото. Але оця їхня традиція, символ довготривалої дружби зачепила якісь людські струни та зробило супер-популярними в багатьох країнах світу.

Перше фото зробили, коли вся п'ятірка навчалася у коледжі в Санта-Барбарі та мала по 19 років. Зліва направо сиділи Джон Уордлоу, Марк Румер-Кліері, Даллас Бьорні, Джон Молоні та Джон Діксон. Сьогодні їм усім по 53-54 роки.

Потім вони щоліта приїздили в будиночок, який належить дідусеві Уордлоу, та відпочивали. Ловили рибу, розважалися та знімалися в аматорському кіно, яке знімав Уордлоу. У 1987 році він вирішив відтворити старе фото.

Протягом років друзі виробили певні правила: Молоні завджи має тримати в руках склянку в правій руці, а Румер-Кліері - капелюха на колінах. І вираз обличь у всіх має бути приблизно таким самим, як і на першій світлині.

Щодо склянки, то на першому фото всередині сидить тарган, якого п'ятірка вирішила зробити домашнім улюбленцем. Щоб йому було що їсти, в банку кинули ще й іриску.

Коли робили перше фото, то був ще й фотограф - хлопець на ім'я Роберт Янг. Але за п'ять років Уордлоу використав камеру з автоспуском. І таргана в склянці у Молоні вже не було. У 1997 році, коли вже робили четверте фото, вирішили перетворити це на традицію.

Вперше у ЗМІ про п'ятірку розповів телеканал CNN. Це принесло хлопцям, які вже на той час перетворилия на дорослих дядьків, світову славу. Про них писали газети, їх запрошували на телешоу та в радіоефіри.

"Це було неочікувано й ми були в шоці, тому що наші фото були скрізь. У мене є друг в Швеції, який розповів, що ми були на першій шпальті у їхній газеті", - дивується Діксон.

За його словами, вони отримали купу електронних листів від людей, які писали, що не можуть повірити в те, що вони лишаються друзями так довго.

Сьогодні Джон Уордлоу живе в містечку Бенд у штаті Орегон. Заробляє на життя фотографією та робить фільми.

Марк Румер-Кліері - системний інженер, заснував компанію Occam Networks. Живе у місті Портленд, що в штаті Орегон.

Даллас Бьорні працює вчителем третьокласників, живе в Антіохії, штат Каліфорнія.

Джон Молоні зараз працює фотографом у Новому Орлеані.

Джон Діксон єдиний, хто досі живе в Санта-Барбарі та веде туристичний сайт santabarbara.com.

На останньому фото, яке п'ятірка зробила у 2017 році, тобто зовсім нещодавно, друзі вирішили знову оголити торси. Раніше цього не робили, аби не демонструвати животики, які потроху відростали з плином років.

Загалом друзі зробили вже вісім фотографій. І планують продовжувати, аж до смерті.

Все по темі

новини партнерів

24 листопада, 2017 п'ятниця

23 листопада, 2017 четвер

24 листопада, 2017 п'ятниця

23 листопада, 2017 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати