live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Найкусючіша тварина у світі має власний Instagram

Це тасманійский диявол з Національного парку Крейдл-Маунтін на острові Тасманія, який кусається сильніше за усіх ссавців

У цієї загадкової і дуже небезпечнї тваринки є офіційна сторінка у Instagram.

За допомогою цього аккаунту можна стежити за життям і пригодами істоти.

Тасманійські дияволи - нічні тварини. У темний час доби вони обходять свої володіння, видаючи дуже дивні звуки. У неволі вони це роблять і вдень.

Дияволи - горді і незалежні звірі. У дикій природі вони об'єднуються з родичами тільки для двох справ: спарювання і поїдання здобичі. У неволі дияволи стають більш компанійськими.

  • Тасманійський диявол чи сумчастий чорт - вимираючий вид сумчастих. Він одночасно схожий і на кішку, і на собаку, і на маленького ведмедя. Дияволи мешкають тільки в Тасманії, хоча 600 років тому їх ареал проживання поширювався і на материкову Австралію. Свою назву вони отримали від європейських переселенців - за люту вдача та вміння проломити череп здобичі одним укусом.
  • Наразі тасманійські дияволи онилися на межі вимирання через вірусну пухлинe, яка передається від однієї тварини до іншої через укуси. Пухлина морди тасманійських дияволів є невиліковною. Епідеміологи прогнозують, що дияволи повністю вимруть до 2040 року. Тому в Тасманії створюють заповідники, куди поміщають повністю здорових особин, які допоможуть зберегти популяцію.

новини партнерів

23 листопада, 2017 четвер

22 листопада, 2017 середа

22 листопада, 2017 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати