Російський тенісист на Вімблдоні кинув монети у суддю

Російського тенісиста Данила Медведєва оштрафували за неспортивну поведінку під час матчу другого кола Вімблдону проти бельгійця Рубена Бемельманса

Про це повідомляє ВВС.

Розмір штрафу склав $14,5 тисяч, в який увійшли санкції відразу за три порушення - попередження під час гри, загальні штрафні санкції та поведінку після матчу. Таким чином, росіянину довелося віддати Вімблдону майже всі зароблені призові за вихід до другого кола.

У матчі проти Бемельманса Медведєв повернувся в гру після рахунку 0:2 за сетами, а у вирішальній партії вів з рахунком 2:0 з брейком, але тут же віддав свою подачу. Після цього Медведєв підійшов до судді на вишці і попросив покликати супервайзера, щоб поміняти арбітра. На думку росіянина, арбітр матчу Маріана Алвеш оцінювала епізоди упереджено щодо нього.

Після цього моменту Медведєв віддав три гейми поспіль і поступився у вирішальному сеті з рахунком 3:6. Після закінчення поєдинку він дістав гаманець і кинув в суддю кілька монет, але пізніше заявив, що це нічого не значило.