live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Розробник M.E.Doс створив оновлення, яке забезпечить безпечну роботу в програмі

Розробник програмного забезпечення податкової звітності M.E.Doс IT-експерт створив оновлення, яке забезпечить безпечну роботу в програмі

Про це повідомляється на офіційній сторінці розробника.

"Сьогодні ми офіційно передали кіберполіції оновлення 190, яке прибирає шкідливий код (backdoor) з нашого продукту. Після його перевірки Департамент кіберполіції надасть свої висновки, і я сподіваюся, вже завтра ми зможемо його запустити. Згадане оновлення містить підвищений захист від вірусу-шифрувальника", - наголошується в повідомленні.

Крім того, на веб-сайті M.E.Doc розміщено оголошення для користувачів Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) Україна.

"Якщо ви постраждали від атаки і втратили ключі, ми пропонуємо перевидати їх безкоштовно в будь-якому регіональному представництві АЦСК Україна. Для забезпечення безпечного отримання та подальшого використання електронного цифрового підпису рекомендуємо звертатися особисто до директора підприємства", - йдеться в ньому.

При зверненні необхідно надати заявки в електронному вигляді (формат.pck) і в паперовому вигляді, підписані кожним з передплатників.

Все по темі

новини партнерів

23 листопада, 2017 четвер

22 листопада, 2017 середа

23 листопада, 2017 четвер

22 листопада, 2017 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати