live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ЄБРР заблокував доступ "Нафтогазу" до $300 млн кредиту, вимагає реформ


фото: REUTERS
"Нафтогаз" зможе використовувати кредит у повному обсязі після затвердження Кабінетом Міністрів фінплану компанії на 2017 рік та продовження реформи корпоративного управління

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

Компанія повідомляє, що минулого тижня кредитний комітет ЄБРР погодив надання НАК "Нафтогаз України" $66 млн у рамках кредитної лінії ЄБРР на суму $300 млн для закупівлі Україною газу у європейських постачальників.

Проте, ЄБРР констатує неповне виконання Урядом України плану дій щодо реформи корпоративного управління, та готовий поновити кредитування у повному обсязі, якщо Кабінет Міністрів виконає декілька зобов’язань перед банком до кінця липня.

Зокрема, кредитний комітет ЄБРР взяв до уваги намір Кабінету Міністрів затвердити до кінця поточного місяця фінансовий план "Нафтогазу" та перелік очікуваних показників роботи наглядової ради "Нафтогазу" у прийнятній для банку формі.

"Ці кошти є важливими для підготовки України до зимового сезону в частині закупівлі необхідних обсягів газу. Разом з тим, ми з розумінням сприймаємо рішення ЄБРР і сподіваємось, що українська сторона оперативно надолужить виконання затвердженого плану реформи корпоративного управління", – зазначив голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

  • Кредитна лінія ЄБРР у розмірі $300 млн була відкрита у жовтні 2015 року та призначена для закупівлі газу на західному кордоні України. Однією з умов надання кредиту ЄБРР була реалізація Урядом України плану дій щодо реформи корпоративного управління в "Нафтогазі".
  • Фінансовий план "Нафтогазу", створений за міжнародними стандартами, був узгоджений наглядовою радою компанії та поданий на затвердження Кабінету Міністрів у квітні.

новини партнерів

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

21 січня, 2020 вівторок

20 січня, 2020 понеділок

19 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати