live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

14 липня відбудуться дні "Дня" в Ізмаїлі

14 липня о 13:00 – урочисте відкриття Фотовиставки "День-2016" в рамках культурно-просвітніх заходів "Дні "Дня" в Ізмаїлі" (Обласний центр естетичного виховання, за адресою вул. Суворова, 19)

На виставці будуть представлені більше 100 найкращих світлин XVIII Міжнародного фотоконкурсу газети «День».

Міжнародний фотоконкурс, який проводиться щорічно від 1999 року, став найяскравішою «зіркою» у сузір’ї соціальних проектів газети «День». За цей час у містах України пройшло 121 фотовиставка, отримали нагороди 778 фотографів, а рахунок людей, які побачили наші фотоколекції, певно, пішов вже на мільйони.

Символом Фотовиставки «День-2016» обрано вінок – як метафору міцної, єдиної сім’ї. Цього року ми представляємо свого роду великий сімейний альбом України, на конкурсних знімках – люди, які формують обличчя країни (але не заяложені у медіа особи), події, якими вона жила останнім часом. Наш пріоритет – показати, як розвивається і дорослішає Україна.

Також 14 липня о 14:00 у залі Обласного центру естетичного виховання відбудеться зустріч-дискусія з провідними журналістами «Дня» Іваном Капсамуном та Валентином Торбою на тему «Національний діалог». Ці автори «Дня» представлять власні книги «Котел, або Справа без терміну давності», «Я – свідок. Записки з окупованого Луганська» та інші видання з серії «Бібліотека газети «День». До участі в дискусії запрошуються громадські активісти, волонтери, всі бажаючі.

«День» спілкується з читачами в різних формах — за допомогою статей, фото, книг, поїздок в регіони. А все для того, щоб був прямий зв’язок, щоб донести думки, налагодити «Національний діалог». І саме цю тему ми виносимо на дискусію, адже діалогу нашим регіонам дійсно не вистачає, що стає підґрунтям для тиражування різних міфів ворогами про розкол країни. А за допомогою правдивої історії і фактів недавній подій негативні стереотипи можна стирати і об’єднувати суспільство.

Фотовиставка «День-2016» триватиме до 30 липня.

Вхід – вільний.

null

null

null

null

 

новини партнерів

24 листопада, 2017 п'ятниця

23 листопада, 2017 четвер

23 листопада, 2017 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати