live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Повернення контролю над енергосистемою столиці є перемогою киян - Борислав Береза


фото: укроп.org
Народний депутат Борислав Береза висловився про повернення киянами контролю над енергокомплексом столиці, яке полягало в припиненні угоди, укладеної КМДА і компанією ПАТ "Київенерго", кінцевим бенефіціаром якої є Рінат Ахметов.

Про це він написав у своєму блозі на "Обозревателе".

Нардеп зазначив, що в 2015 році висунув таку пропозицію жителям Києва.

"Дія договору закінчувалась 31.12.2017 року, проте Київрада, своїм рішення від 20.06.2017 "Про припинення угоди по реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу м. Києва від 27.09.2001 між Київською міською держадміністрацією і АЕК Київенерго", фактично прийняла рішення про продовження дії угоди між КМДА і "Київенерго" до 27.04.2018 р. Вказане рішення було зумовлено необхідністю забезпечення непереривності технологічного процесу виробництва, транспортування і постачання теплової енергії споживачам міста Києва та недопущення виникнення позаштатних ситуацій під час опалювального сезону 2017-2018 років.

Постійне відтермінування часу повернення остаточного контролю з боку КМДА та Київради свідчить або про технічну неготовність, або про умисне затягування і зберігання статусу кво існуючого стану речей", - зазначив Береза.

У зв'язку з цим спільно з депутатами Владиславом Голубом, Леонідом Ємцем та Ігорем Луценком було створене міжфракційне депутатське об'єднання "Рішучі" для контролю повернення енергокомплексу міста громаді.

"Під час підписання з виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) Угоди ПАТ "Київенерго" узяло на себе зобов’язання, а саме:

1. Прийняти без права відчуження у володіння, користування та управління комунальне майно громади м. Києва;

2. Використовувати комунальне майно громади м. Києва, відповідно до його технологічного призначення і умов Угоди;

3. Здійснювати ефективні дії щодо експлуатації, відновлення, збереження, поліпшення та приросту майна, завершення будівництва об’єктів незавершеного будівництва в терміни, визначені проектно-кошторисною документацією за рахунок доходу, отриманого від управління комунальним майном громади м. Києва;

4. Забезпечувати надійність виробництва, транспортування, розподілу і постачання енергоносіїв;

5. Вести відокремлений аналітичний бухгалтерський облік майна, його поліпшень та приросту та на вимогу Адміністрації подавати звіт про склад майна за типовими формами бухгалтерського звіту;

6. Нести повну відповідальність за збереження, експлуатацію, реконструкцію та ремонт майна;

7. Відповідно до чинного законодавства відшкодовувати за рахунок власних коштів збитки, якщо майну заподіяна шкода з вини енергопостачальника;

8. Забезпечувати виконання діючих норм і правил експлуатації основних фондів".

Береза заначив, що "Київенерго" взяло на себе зобов’язання, проте, за висновками експертів, майно ефективно не експлуатується і не відновлюється. Нардеп також навів свідчення неналежного виконання "Київенерго" взятих на себе зобов'язань за договором.

"Об’єднання "Рішучі" готують депутатські звернення... Про перебіг підготовки та рівня готовності київської влади до прийому в керування енергосистеми будемо повідомляти публічно.

Тільки об’єднавши зусилля кияни зможуть захистити свої інтереси. Тільки відчуваючи підтримку киян ми змогли зрушити з місця таке важливе для міста питання як повернення контролю над енергокомплексом столиці і тільки завдяки киянам – Рінат Ахметов втратив не лише гроші, а й такий важливий для нього вплив на серце країни – Київ ", - зазначив нардеп.

 

новини партнерів

17 жовтня, 2017 вівторок

17 жовтня, 2017 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати