live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Психопати краще вміють брехати, - вчені

Психопати вчаться брехати набагато швидше і успішніше за людей без психопатичних рис, з'ясували учені з Гонконзького університету

Про це повідомляє Translational Psychiatry.

У дослідженні взяли участь 52 студенти. Усі вони заповнили анкети, за результатами аналізу яких високий рівень психопатичних рис був виявлений у 29 респондентів. Потім дослідники показали їм серію фотографій знайомих і незнайомих людей, а учасники повинні були залежно від поданого їм сигналу сказати правду або збрехати про те, знайома їм людина на фото або ні. Під час виконання завдання учені спостерігали за мозком студентів за допомогою функціональної магнітно-резонансної томографії.

Дослідники повторили експеримент кілька разів. Виявилось, що учасники з високим рівнем психопатичних рис в подальші рази давали неправдиві відповіді швидше. Швидкість відповідей студентів, не схильних до психопатії, не змінилася.

Також було відмічено, що у людей з низьким рівнем психопатичних рис при неправдивих відповідях посилено працювала ліва півкуля мозку, відповідальна за процеси, пов'язані з пам'яттю, увагою, вирішенням конфліктів. Учені припускають, що схильність до психопатії пов'язана з пригніченням цих процесів під час брехні.

новини партнерів

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати