live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Реєстр субсидій не буде відкритим, - Мінсоцполітики

Реєстр отримувачів субсидій на житлово-комунальні послуги не буде представлений у відкритому доступі, згідно з правилами доступу до персональних даних громадян

Про це повідомив на брифінгу директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, інформує УНІАН.

Музиченко повідомив, що, оскільки громадяни для призначення субсидії надають органам соціального захисту населення право обробляти їх персональні дані, а інформація про доходи має обмежений доступ, реєстр матиме закритий характер.

"Житлові субсидії призначаються районними і міськими органами соціального захисту населення, відповідно, облік зараз ведеться на місцевому рівні. Уряд прийняв рішення інтегрувати ці розрізнені бази даних в єдиний реєстр одержувачів житлових субсидій. Враховуючи, що для призначення субсидії використовуються персональні дані людей, реєстр не може бути відкритим", - сказав Музиченко.

За його словами, електронна база для реєстру отримувачів субсидій повинна бути створена до 20 грудня 2017 року, а початок її функціонування планується на 1 січня 2018 року.

Музиченко також додав, що будуть відпрацьовуватися відповідні системи захисту персональних даних одержувачів субсидій, щоб реєстру слугував виключно для обліку отримувачів соціальної допомоги.

"Доступ до нього матимуть лише Міністерство соціальної політики та управління соціального захисту населення з метою ефективного управління системою житлових субсидій", - уточнив Музиченко.

 

новини партнерів

16 жовтня, 2017 понеділок

16 жовтня, 2017 понеділок

15 жовтня, 2017 неділя

14 жовтня, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати