live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НБУ відмовив російським інвесторам у продажу "Сбербанку" та "Промінвестбанку", - ЗМІ

Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем Національного банку України не погодив зміну власників у "Сбербанку" та "Промінвестбанку"

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

28 липня регулятор прийняв рішення відмовити в узгодженні придбання значної частки Саїду Гуцерієву і Григорію Гусельникову в ПАТ "Сбербанк", Максиму Микитасю і Павлу Фуксу - в ПАТ "Промінвестбанк".

"Підстава для прийняття таких рішень: неподання необхідних і достатніх документів для здійснення перевірки інвесторів щодо відповідності вимогам законодавства України", - сказав представник Нацбанку.

Гуцерієв, Гусельников та Фукс є російськими мільярдерами, Микитась - українським народним депутатом й фактичним власником корпорації "Укрбуд".

  • Громадянин Великої Британії та Російської Федерації Гуцерієв мав намір придбати 77,5% акцій української дочки "Сбербанку". Компанія його батька Михайла Гуцерієва видобуває нафту в Азербайджані та Казахстані.
  • Аналогічне подвійне громадянство - Великої Британії та Російської Федерації - є і в Гусельникова, який збирався купити 22,5% акцій української мережі "Сбербанку" від імені латиської фінустанови Norvik Banka.
  • Підприємцеві Фуксу, що родом з Харкова, у 2010-их рр. належало 44% акцій "Совкомбанку", головний офіс якого розташовано у Костромі (Росія).

 

 

новини партнерів

25 листопада, 2017 субота

24 листопада, 2017 п'ятниця

24 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати