live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В СБУ розповіли про реальну кількість скарг на свої дії

У другому кварталі 2017 року до Ради бізнес-омбудсмена надійшло лише 8 скарг на дії СБУ

Про це заявили у Службі безпеки України 29 липня.

Згідно з повідомленням СБУ, інформація про суттєве збільшення кількості скарг на дії СБУ у поточному році є викривленою, а її поширення є "спробою дискредитації СБУ шляхом формування у суспільстві хибного уявлення щодо неіснуючого тиску СБУ на представників бізнесу". 

 
 
 
 
 
 
 
 

В СБУ підкреслили, що у повідомленнях "акцентують увагу аудиторії на відсотковому зростанні таких звернень у II кварталі поточного року, проте замовчують, що кількість скарг на СБУ за цій період склала усього 8 (за січень-березень поточного року - 5)". Також в СБУ послалися на звіт Ради бізнес-омбудсмена в Україні про діяльність Ради у 2 кварталі поточного року. 

"Кожний подібний випадок перебуває на контролі керівництва СБУ, а між Службою та Радою бізнес-омбудсмена в Україні налагоджена ефективна взаємодія. Є показовим, що кількість випадків оскарження підприємцями дій представників СБ є найменшою серед всіх правоохоронних, державних та місцевих органів влади, а за окремими структурами – у десятки разів", - підкреслили в СБУ. 

Все по темі

новини партнерів

21 жовтня, 2017 субота

20 жовтня, 2017 п'ятниця

20 жовтня, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати