live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Пізня вагітність продовжує життя, - вчені


фото: TUT.by
Дослідження вчених Університету Коїмбра у Португалії виявило, що жінки, які народжують пізніше, в майбутньому житимуть довше

Про це повідомляє The Independent.

Експерти університету порівняли дані жінок віком 65 років із країн Європи, взявши за основу період, коли вони народили перших дітей. Виявилося, що жінки, які стали матерями пізніше, живуть довше, ніж ті, хто поспішив народити у підлітковому віці чи одразу після досягнення 20-річного віку.

"Найголовніший результат розробки полягає у тому, що чим пізніше жінки народили свого первістка, тим довше вони мають схильність жити", – йдеться у матеріалах дослідження.

За даними вчених, жінки, які вперше стали матерями у 33 роки і старше, утричі частіше мають спеціальний маркер довголіття у ДНК, ніж ті, хто народив раніше. Крім того, зазначається, що матері, які народили пізніше, зазвичай мають повну вищу освіту. 

"Вони мають шанс жити довше, тому що прискіпливіше та серйозніше ставляться до влаштування свого життя та частіше дотримуються здорового способу харчування", - пояснюють вчені. 

За статистикою, середній вік жінок, які народжують первістка у Великій Британії – 30 років. Кожна 25-та має перші пологи у 40 років.

новини партнерів

19 листопада, 2017 неділя

19 листопада, 2017 неділя

18 листопада, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати