live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Прикордонники затримали іноземний корабель, що заходив до окупованого Криму

Прикордонники Одеського загону морської охорони затримали іноземне судно, що заходило до закритих портів окупованого Криму

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Хоча судно змінило прапор та назву, прикордонники відстежили його шлях за унікальним ідентифікатором судна (IMO). Номер ІМО лишається пов’язаним із корпусом судна протягом всього часу його існування, незалежно від зміни назви, прапору чи судновласника.

Теплохід "SAN PORFYRIOS" (прапор Белізу) зупинили в українських водах річки Дунай під час прямування з Румунії до Греції.

За попередніми даними, судно під назвою "Sava Lake" (прапор Панами) та тим самим ІМО, що несе на борту "SAN PORFYRIOS", неодноразово впродовж 2014-2015 років, заходило до закритих портів Криму.

При цьому в судновій та навігаційній документації відміток про заходи до портів Криму немає. Проте аналіз архівної документації виявив документи, в яких зафіксовані неодноразові заходи "SAN PORFYRIOS" до кримських портів.

На той час судном керував інший капітан, а екіпаж неодноразово змінювався. Але один із помічників капітана двічі був у портах Криму на цьому судні. Йому заборонили в’їзд до України на 3 роки.

новини партнерів

20 листопада, 2017 понеділок

20 листопада, 2017 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати