live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд відмовив Скрипіну у позові проти "Громадського телебачення"

Печерський райсуд Києва відмовив екс-голові "Громадського телебачення" Роману Скрипіну у задоволенні позову щодо захисту честі та гідності

За нібито нанесену моральну шкоду Скрипін вимагав стягнути з журналіста Богдана Кутєпова суму в розмірі 150 тисяч гривень, а з інших відповідачів солідарно — 850 тисяч гривень, повідомляє "Громадське".

Загалом Скрипін позивався проти ГО "Громадське телебачення", Богдана Кутєпова, Дмитра Гнапа, Наталі Гуменюк, Насті Станко, Романа Вінтоніва та інтернет-ресурсу "Новое время" про визнання інформації недостовірною та її спростування, захист гідності, честі та ділової репутації, відшкодування моральної шкоди.

Скрипін вимагав визнати недостовірною оприлюднену на інтернет-майданчиках інформацію, розповсюджену під час відкритої дискусії в рамках Львівського медіа-форуму в 2016 році.

Зокрема, під час дискусії мова йшла про можливе шахрайство під час управління Скрипіним ГО "Громадське ТБ".

"Судової влади в країні нема. Перевірено на собі", - прокоментував у Facebook це рішення суду Скрипін.

  • Нагадаємо, 15 лютого 2016 року ГО "Громадське телебачення" на загальних зборах виключила зі списку своїх членів Романа Скрипіна та Сергія Грішина. Цьому передував конфлікт між "Громадським телебаченням" і  Романом Скрипіним, який вилився в публічну площину 19 січня 2016 року, коли наглядова рада ГО "Громадське телебачення" заявила про привласнення Романом Скрипіним доменного імені hromadske.tv, а також коштів від пожертв.
  • 25 січня 2017 року співзасновник і колишній голова "Громадського телебачення" Роман Скрипін подав позов проти каналу і кількох своїх колишніх колег до Печерського райсуду Києва про захист честі, гідності та ділової репутації.

новини партнерів

22 жовтня, 2017 неділя

22 жовтня, 2017 неділя

21 жовтня, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати