live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Український політик звернувся з листом до МВФ через скандальний законопроект

Політик Михайло Бродський звернувся з листом до представника МВФ в Україні через прийнятий в першому читанні законопроект, який "пропонується скасувати відповідальність недобросовісних роботодавців України за наймання працівників без офіційного оформлення"

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на лист.

Також цей лист Бродський розіслав в Кабінет міністрів України, Міністерство фінансів України, Міністерство соціальної політики України, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Міжнародний валютний фонд (МВФ), Європейський Інвестиційний банк, Європейський Союз, посольства: Японії, США, Німеччини, Великобританії, Франції, Італії, Канади, Швейцарії, Австралії, Польщі, Нідерланди.

"Постійному представнику МВФ в Україні, пану Жерому Ваше

Шановний пан Ваше,

Користуючись нагодою, хотів би засвідчити свою повагу Представництву Міжнародного Валютного Фонду в Україні та Вам особисто, а також висловити щиру вдячність  за допомогу, яка здійснюється з боку Міжнародного валютного фонду для розвитку і становлення України як соціально орієнтованої правової держави.

Я, Бродський Михайло, наразі є головою редакційної ради інтернет-видання "Обозреватель" (www.obozrevatel.com), одного з найбільш впливових інтернет-видань України з місячним охопленням більш ніж 20% аудиторії українського сегмента користувачів інтернету.

До того  був 5 років народним депутатом України ІІІ скликання, Урядовим уповноваженим з питань дерегуляції господарської діяльності, 1 рік  очолював Державний комітет України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва і 3 роки - Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва.  Маю понад 30 років досвіду роботи у підприємницькій сфері. Мною створено понад 1000 робочих місць.

Я, як людина, яка має багаторічний досвід роботи в державних і недержавних структурах, прагнучи не допустити порушення прав та інтересів українських найманих працівників, змушений звернутися до Вас з наступного приводу.

Останнім часом  в Україні виникла тенденція, коли під виглядом заходів, спрямованих на дерегуляцію економіки, надання преференцій малому і середньому бізнесу, Верховною Радою України приймаються лобістські закони, які задовольняють інтереси тіньового сектору економіки і нехтують правами найманих працівників.

Так, велике занепокоєння викликає прийнятий нещодавно в першому читанні проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб'єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення" (реєстраційний № 6489 від 23.05.2017).

Проектом Закону фактично пропонується скасувати відповідальність недобросовісних роботодавців України за наймання працівників без офіційного оформлення та впровадити штрафи для тих працівників, які спробують відстоювати свої права в контролюючих органах.

Впровадження вказаного закону в Україні призведе до збільшення частки тіньової економіки, зростання рівня неофіційно оформлених працівників, а також порушення взятих Україною зобов'язань в рамках співпраці з міжнародними партнерами.

Вважаю, що такі норми законодавчого акту є відверто провокативними та такими, що сприятимуть свавіллю з боку роботодавців, дискримінації прав найманих працівників, створенню нових корупційних схем з метою уникнення сплати податків і обов'язкових соціальних платежів.

Цілковито підтримую та погоджуюся з тим, що податки це те, що ми маємо платимо за цивілізоване суспільство.

Саме від того, як ми платимо податки в державі, залежить рівень її цивілізаційного розвитку. І головним аспектом в цьому є створення умов для того, щоб наймані працівники мали можливість отримувати офіційну заробітну плату. При цьому недобросовісні роботодавці мають нести відповідальність за виплату заробітної плати в "конверті" та неоформлення працівників.

Тому, прошу Вас, шановний пан Ваше, звернути увагу на дану проблему та сприяти руху України у правильному руслі, щоб не допустити створення умов для функціонування тіньового ринку праці.

Прийміть ще раз мої запевнення в моїй найвищий повазі і дозвольте  виразити сподівання на підтримку в успішній реалізації дієвих та ефективних реформ в Україні.

З повагою,

Михайло Бродський, голова редакційної ради інтернет-видання "Обозреватель"

Все по темі

новини партнерів

21 листопада, 2017 вівторок

20 листопада, 2017 понеділок

21 листопада, 2017 вівторок

20 листопада, 2017 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати