live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Година розваг за 1,5-2 тис. грн: організаторам борделів у Львові та Харкові дали лише умовні терміни

Галицький районний суд Львова звільнив від відбування покарання у вигляді 5 років арешту одного з членів злочинного угрупування, що створило мережу борделів у Львові та Харкові

Про це йдеться у вироку суду за 28 липня, передає Zaxid.net.

Як зазначено у вироку, Андрій Труш уклав угоду з прокурором Назаром Грицівим про визнання винуватості у вчиненні злочинів за ч.3 ст. 303 ККУ (сутенерство) та ч.2 ст. 302 ККУ (створення або утримання місць розпусти). Після чого суд звільнив його від відбування покарання та призначив іспитовий термін 2 роки і 6 місяців. У злочинній групі Труш був одним з трьох виконавців, що здійснював пошук приміщень у Львові, виготовлення документів щодо діяльності стриптиз-клубів, постачав до клубів алкоголем, продуктами. Виконавці також забезпечували дівчат, що надавали інтимні послуги, житлом, одягом, косметикою, засобами гігієни тощо.

У вироку суду зазначено, що у львівських стриптиз-клубах працювали працювали дівчата із Харкова, а у Харкові дівчата зі Львова. Йдеться про клуби "Какаду" та "Білий Какаду".

Перед цим Галицький та Личаківський суди Львова призначили іспитові терміни ще трьом членам цієї злочинної групи. Двоє з них уклали угоду про визнання винуватості з вищезазначеним прокурором.

Зокрема, 3 липня Личаківський райсуд призначив іспитовий строк у 1 рік Марії Смітюх, що виконувала функції адміністратора квартири, де надавались платні сексуальні послуги клієнтам цих клубів. Її визнали винною у вчиненні злочину згідно з ч.2 ст. 302 ККУ (створення або утримання місць розпусти). У вироку суду зазначено, що обвинувачена не була обізнана про діяльність злочинної групи. У її обов’язки входило прибирання квартири, облік часу перебування клієнтів, облік коштів. Вона також видавала клієнтам презервативи та засоби гігієни.

Адміністратору нічного клубу, що пропонував клієнтам скористатись платними інтимними послугами, Олександру Пожарському у червні 2017 року Галицький райсуд призначив іспитовий строк у вигляді 2 років.

"Адміністратори, перебуваючи в приміщенні стриптиз-клубів пропонували клієнтам можливість отримання сексуальних послуг за гроші. Зокрема, клієнту надавалась можливість обрати одну з осіб жіночої статі, які знаходились в стриптиз клубі, оплатити її послуги сексуального характеру в сумі 1300 - 1900 грн за одну годину (40 % з яких отримувала особа жіночої статі та за вибором клієнта остання направлялась для надання вказаних послуг за місцем, яке вкаже клієнт або у спеціально облаштоване членами організованої групи приміщення за окрему плату, яка становила 250 грн", – йдеться у вироку суду.

Такий самий строк Галицький райсуд призначив і Станіславу Богуті, що був виконавцем. Його теж визнано винними у вчиненні злочинів згідно з ч.3 ст. 303 ККУ (сутенерство) та ч.2 ст. 302 ККУ (створення або утримання місць розпусти).

  • Наприкінці жовтня 2016 року поліція викрила мережу борделів у Львові та Харкові. Тоді правоохоронці затримали 110 жінок, що надавали платні інтимні послуги.

новини партнерів

27 листопада, 2020 п'ятниця

26 листопада, 2020 четвер

27 листопада, 2020 п'ятниця

26 листопада, 2020 четвер

25 листопада, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати