live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Лукашенко під час візиту до Києва підписав контракти на $50 млн

Посол України у Республіці Білорусь Ігор Кизим назвав загальну суму двухсторонніх українсько-білоруських економічних угод, підписаних під час нещодавнього візиту Олександра Лукашенка

Про це він повідомив в інтерв'ю "Главкому".

"Під час візиту відбувався бізнес-форум, а за два дні до того - засідання міжурядової білорусько-української комісії, під час якої якраз обговорювалися конкретні результати і напрямки роботи. Було підписано контрактів на суму близько $50 мільйонів", - заявив Кизим.

Зокрема, було підписано контракт на постачання автомобілів БелАЗ. Був підписаний контракт щодо співпраці з виробництва тракторів, спільного виробництва тролейбусів.

"Це те, що має запуститися цього року. Нинішнього року ще буде підписано угоду на розробку і спільне виробництво ліфтів. Є наша пропозиція збільшити постачання електроенергії до Білорусі. Цього року білоруські будівельники будуть допущені до тендерів з виробництва доріг. Саме це є новим, адже до сьогодні співробітництва у цих сферах не було", - пояснив посол.

За його словами, загалом важливими напрямки співпраці між двома країнами є виробнича кооперації, енергетика, агропромисловий комплекс, нафтохімічний сектор. 

"Лунали пропозиції також щодо розширення співпраці у сфері туризму", - додав він.

  • Лукашенко перебував в Україні з офіційний візитом 20-21 липня.
  • Як зазначив надзвичайний та повноважний посол України у Білорусі у 2010-2011 роках Роман Безсмертний, цей візит Лукашенка було продиктовано катастрофічною економічною ситуацією у його країні.
  • Після відвідин Києва президентом Білорусі дочірня компанія білоруського державного холдингу Белавтодор отримала право будувати і ремонтувати автомобільні шляхи в Україні.

новини партнерів

25 листопада, 2017 субота

24 листопада, 2017 п'ятниця

25 листопада, 2017 субота

24 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати