live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

The Economist вибачився за фразу "громадянська війна на Донбасі"


фото: Smith de Wint
Дослідницька організація Intelligence Unit, яка належить до групи журналу The Economist, вибачилась за фразу "громадянська війна на Донбасі", яку використали у дослідженні найкомфортніших міст світу

Про це повідомив читач The Economist Олександр Волков на Facebook.

Він написав листа дослідникам, в якому звернув увагу на фразу про те, що зниження показників Києва у рейтингу дослідники пояснили безладом, економічною нестабільністю та "тривалою громадянською війною у Донбаському регіоні".

"Чому ви описуєте тривалу російську агресію проти України на Донбасі як "громадянська війна" - точно так, як це робить московська пропаганда? На мою думку, тут ви глибоко відрізняєтеся The Economist, який вживає інше поняття", - зазначив Волков.

Крім того, він звернув увагу на те, що дослідники використали транслітерацію Donbass за російським зразком, а не Donbas за українським.

Представник The Economist Intelligence Unit надіслав Волкову відповідь, в якій він вибачився за використання словосполучення "громадянська війна на Донбасі".

"Ми змінили термін "громадянська війна" на "конфлікт" для усіх майбутніх завантажень дослідження та майбутніх звітів – ми сподіваємось, це буде виправлено сьогодні, як це необхідно зробити, у нашому офісі в Нью-Йорку. Ми також змінили Donbass на Donbas", - написав представник The Economist Intelligence Unit.

Він назвав помилку "успадкованою проблемою".

"Коли конфлікт лише розпочався, його називали "громадянською війною" та "внутрішньою війною" чи "не міжнародною війною" у багатьох світових медіа та міжнародних організаціях".

Також він зазначив, що рейтинг найкомфортніших міст світу  The Economist є абсолютно коректним.

новини партнерів

17 листопада, 2017 п'ятниця

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати